سبد خرید 0

درباره من

من مسعود فلاح متولد مهر ماه ۱۳۷۱ در تهران هستم. 

دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی (دانشگاه علامه طباطبایی تهران)

مدرک کاردانی حقوق ثبتی (دانشگاه قوه قضاییه تهران)،

دانشجوی مقطع دکترای مدیریت (دانشگاه تهران)

دارای مدرک MBA و DBA.

داستان از زمانی شروع شد که از همون دوران تحصیل در مقطع راهنمایی و دبیرستان فقر و بی‌پولی مسیر کارگری و پادویی تو تابستون رو بهم نشون داد.
تابستونایی که به جای استراحت و مسافرت تو خیاطی، مکانیکی، کارگری، ساختمون و… می‌گذشت.
پول درآوردن مخصوصاً تو سن کم سخت اما لذت بخش بود، ولی نه خیاطی، نه مکانیکی، نه کارگری ساختمون و نه هیچ شغل دیگه‌ای که واردش شدم احساس رضایت رو بهم نمی‌داد.
من از اینکه زیر دست باشم و دستوری کار کنم خوشحال نبودم تصمیم گرفتم کاری رو انجام بدم که در کنارش بتونم درس بخونم، پس شروع کردم به دستفروشی.
دستفروشی این فرصت رو به من می‌داد که هم درس بخونم هم وقت آزاد داشته باشم پول در بیارم، میرفتم از بازار تهران کیف پول زنونه میاوردم و دقیقاً جلوی مترو تئاتر شهر بساط می‌کردم، البته بعضی اوقات هم باج‌ گیری شهرداری باعث جابجایی محل بساط می‌شد.
چند ماهی این کار ادامه داشت و درآمد خوبی که از فروش بدست میاوردم منو علاقمند کرد به این شغل.

حدودا سال 1389 تصمیم گرفتم وارد یه مرحله بالاتر از فروش بشم و وارد شغل مشاوری املاک شدم. این شغل طی چند سال باعث یه تغییر اساسی توی زندگی من شد و من از کارگری و پادویی رسیدم به مدیریت حدود 100 کارمند و مشاور تو یکی از بهترین مناطق تهران.

IMG_3333-(1)

اما از سال 1395 تصمیم گرفتم با توجه به تجربه و مسیری که طی کردم و زمان زیادی که برای تحصیلات گذاشتم، برای کمک به صنف مشاورین املاک و انتقال این تجارب اولین آموزشگاه املاک ایران رو افتتاح کردم.

از سال 1396 بصورت حرفه ای وارد بخش سرمایه گذاری تو بازار املاک و مستغلات شدم و درکنار سرمایه گذاری، من و همکارانم تونستیم تا به امروز حدود 100 دفتر املاک رو در شهرهای مختلف سیستم سازی و راه اندازی کنیم و حدود 3500 نفر از مدیران و مشاورین املاک رو بصورت تخصصی آموزش بدیم.

اما طی این سالها همیشه مطالعه و شرکت تو بهترین دوره های آموزشی قسمت مهمی از زندگی من بود و نقش مهمی تو موفقیت من داشت.

 

از سال 1400 یه برنامه ریزی مجدد باعث شد یه هدف تازه رو انتخاب کنم، و اون کمک به کسب و کارهایی بود که ضعف سیستم بازاریابی و فروششون مانع رشد و پیشرفتشون شده، پس شروع کردم به آموزشهای رایگان فروش و بازاریابی اما به روش خودم و ترکیبی از تحصیل، تحقیق و تجربه. 

اما در سال 1402 بزرگترین اتفاق راه اندازی هلدینگ کاوان بود. قراره با کاوان ...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.masoudfallah.com/?p=10035